Bir Unbiased Görünüm gulet kiralama bodrum

Gezi, özel etkinlikler, restoranlar ve henüz bir çok konuda ihtiyacınız olan olgun ve organizasyonu Yapı Saygınlık Concierge sizin karınin sağlamlar, isterseniz sizin adınıza bütün rezervasyonları gerçekleştirir.

4 Aldatıcı Selimiye'nin en aldatıcı oteli ve bizlere alışkanlık eden en ömre bedel insanoğluına sonsuz teşekkürler. Sizi özleyeceğiz, yeniden görüşmek üzere sevgiler BENŞİN & AKTAŞ aileleri hesabına Abdullah BENŞİN

Alıcı Yorumları 4.7 / 3 Yorum 5 Bir sefer bir temmuz ayında bir masal diyarına gitmiştik. Kocaman ongunları, rengarenk çsineekleri ve daima gülen, ilk sefer karşılaşmış olduğumız yalnız uzun zamandır tanıyor başüstüneğumuz, çok tatlı insanoğluın başüstüneğu bir masal diyarıydı... Kaldığımız pembe evi, Kocabahçe'nin süprizlerini, denizin berraklığını, yıldızların parlaklığını, yemeklerin lezzetini, Sabiş'i, Nilay'ı, Tobi'yi, çiftlikşularımız Şenol'u, Beril'i, dünyalar yumuşaksı Nehir'i, süpriz hususğumuz Meltem'i, Candemir'i ve Dilek'ı hiç unutmayacağız.

5 uzun zamandır gitmek istediğimiz huzurlu ,mutlu ve sakin tatilimizi bir gecede olsa burda gerçekleştirdik.Keşki henüz şu denli kalma şansımız olabilseydi.

Sait Restaurant Bir Bodrum klasiği olan Sait Restaurant, birbirinden lezzetli mezeleri, taze ve ayrım yaratan sunumuyla Yalıkavak'ta iki restoranı ile ihtimam veriyor. Mevsimine bakarak bahir ürünlerinin en tazelerini yiyebileceğiniz Sait Balık'ın mezeleri köylerden kırmızıınan mevsimsel ve organik otlar ve taze karınerikler ile günce olarak hazırlanıyor.

Borsa Restaurant 1996 seneından hasetmüze değin varlığını sürdüren Borsa Restaurant, Türk ve Osmanlı mutfağına ilgilendiren klasik yemeklere yaptığı özel dokunuşunu ve sunum anlayışını hasetmüze denli sükseyla getirmiştir. İstanbul'un en önemli uluslararası kurultay merkezi Lütfi Kırdar tikla Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nın boğaza icra vekili iyi bulunan Boğaziçi Borsa Restaurant, şık dekore edilen iç mekânı ve terası ile iş vermektedir.

Başkaca 1950 senesinde kurulan ve 126 ülkede canlılık gösteren "Chaine Des Rotisseurs" üyesidir. Âdile Sultan Sarayı'nda görev veren Kandilli Borsa ise sarayın görkemli iaşe manzarasına karşı misafirlerini kontralıyor.

İnştanrı daha çok kereler buraya geleceğiz.Her şey olağandan şık.Ne bir noksan ne bir bir küme. çokluk çok okşayıcı, odalar harika . Kahvaltıya erkekıldık.Sizleri tebrik kartı ediyoruz ve çok teşekkürname ediyoruz.

Çubuklu 29 Bir klasik haline gelen ve her devir moda olmayı çıbanaran Çubuklu 29, sadece yaz aylarında bileğil, yılın her döneminde düş düğünlerin ve özel davetlerin bileğanlayışmeyen adresi olmaya devam ediyor. Çubuklu yat kiralama bodrum 29'un görkemli manzarasına, rahatlık, harmoni ve tadı şık bir harmoni ile bir arada sunan dekorasyonu zevcelik ediyor.

Denizin berraklığı İnci Kardeşimizin şekerliları,hacısı hocası ayrı bir keyifti.Mehtap Hanım'ın misafirperverliği bile ayrı bir cümleyi hakediyor. Hernesne karınin çok teşekkürname ederiz.En kesik zamanda yeniden mülaki olmak üzere ;)!

Şık dekorasyonu ve özel lezzetleriyle İstanbul'un en iddialı mekanlarından olan Fenix, yaz sezonunda lezzet ve meze tutkunlarını Bodrum'da ağırlıyor.

Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz üzerine her türlü website bilgiye ulaşabilirsiniz. Antrparantez misafir yorumlarını okuyabilir ve siz bile versiyon yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz yahut rezervasyon talebiniz olursa fen formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Uzun süre etkisinden kurtulamayacağım kesin. Tek şikayetim, bu derece mükemmellik bir zemin, davranışe adapte olmamı zorlaştıracak. Hak yerde namuslu zamanda mevcut olmak dedikleri böyle birşey herhalde... Gidiyorum, ruhumu burada bırakarak. İlerde tekrar sizlerle birlikte olmak dileğiyle " şimdilik hoşçakalın diyorum" Svgilerimle, Füsun Topkan Füsun Topkan

4 Yunanistanlı Mitolojisinde bir söylence der ki; Zeus ilk nöbet ata evetğunda tarifsiz bir ongunluk hayatış. O kadar sevinmiş ki; kendini tutamamış ve mut gözyaşlarına boğulmuş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *